W imieniu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zapraszamy naukowców i przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem do największego programu ramowego Unii Europejskiej – Horyzont Europa na bezpłatne całodzienne warsztaty z pisania wniosków, które odbędą się w dniu 18 października 2022 r. w naszym Centrum przy ul. Jagiellońskiej 20-21.

Warsztaty stacjonarne dla naukowców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych podmiotów zainteresowanych aplikowaniem o finansowanie badań i innowacji w ramach konsorcjów międzynarodowych w konkursach tematycznych programu ramowego Horyzont Europa.
Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in.:

• jak przeanalizować treść konkursu,
  • jak poszukiwać partnerów do projektu
  • jak stworzyć dobre konsorcjum,
  • z jakich części składa się wniosek,
  • na co zwrócić uwagę przygotowując dobry wniosek,
  • jakie są dobre praktyki przy pisaniu wniosku projektowego.

Warsztaty poprowadzą Agnieszka Bujny i Agnieszka Korpal – konsultantki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki