Inauguracja  działalności zespołu WIR, czyli WSPARCIA I ROZWOJU studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

20 kwietnia 2023 r. miała miejsce inauguracja  WIR-u, czyli programu WSPARCIA I ROZWOJU. Zespół stworzony został przez Prorektor ds. Studenckich – dr hab. Katarzynę Kotarską, prof. US., ma służyć pomocą studentom Uniwersytetu Szczecińskiego. Z wielką satysfakcją informujemy, że w zespole znaleźli się nauczyciele akademiccy z Instytutu Pedagogiki:

·        dr Barbara Chojnacka –uczelniany koordynator do spraw wsparcia studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

·        dr Edyta Sielicka – koordynator do spraw wolontariatu studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

·        dr Barbara Żakowska – koordynator do spraw integracji międzykulturowej studentów Uniwersytetu Szczecińskiego

·        dr Rafał Iwański – koordynator do spraw wizerunku.

Idę powstania WIR-u  jest wsparcie studentów w każdym możliwym wymiarze oraz  ukazanie wszelkich możliwości działania i uczestnictwa, jakie stwarza nasza Uczelnia.

Nagranie z inauguracji odnaleźć można na uniwersyteckim kanale na YouTubie: https://www.youtube.com/watch?v=eoJT2Xdq7ko

Zespołowi WIR- u gratulujemy pomysłu, wspieramy w działaniu, życzymy skuteczności a studentów naszego Instytutu zapraszamy do zapoznania się z tą inicjatywą i korzystania z wyjątkowej w skali kraju oferty prostudenckiej.

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki