To już 6 edycja Jarmarku Rzeczy Cudnych, Akcji Charytatywnej na rzecz Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Tanowie, organizowanej na Uniwersytecie Szczecińskim.

Jarmark to doskonała okazja do nabycia rękodzieła oraz okazania serca na rzecz potrzebujących w wyjątkowym okresie przedświątecznym.

Czekają na Państwa ozdoby bożonarodzeniowe wykonane z dużą starannością i dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem wyszukanych materiałów oraz ogromem serca włożonego przez autorki.

Choinki, zawieszki na choinkę, bombki, woreczki na prezenty, gnomy i skrzaty, poduszki, wianki oraz lalki, misie i przytulanki dla dzieci – to tylko kilka z wielu przepięknych propozycji dzięki, którym można zapewnić świętom wyjątkową oprawę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dniach 1-10 grudnia br. w godz. 9.00-19.00 w Bibliotece Kampusowej EFZ przy ulicy Cukrowej 8.

100% zebranych środków zostanie przekazane na potrzeby Hospicjum.