Miło nam poinformować, że Pani Doktor Aleksandra Prus otrzymała nagrodę II stopnia w kategorii prac doktorskich i habilitacyjnych za rozprawę doktorską pt. “Spółdzielczość uczniowska w Polsce w latach 1989-2016” (promotor: dr hab. Elżbieta Magiera, prof. US) w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę badawczą z zakresu spółdzielczości organizowanego przez Krajową Radę Spółdzielczą. Uroczystość odbyła się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w Warszawie.

Celem Konkursu jest promowanie ruchu spółdzielczego i spółdzielczych form działalności oraz zwiększenie zainteresowania środowisk naukowych i akademickich badaniami nad spółdzielczością. Nagrody w ramach Konkursu są przyznawane w trzech kategoriach:

• za pracę badawczą, prowadzoną przez uczelnie wyższe w ramach projektów badawczych, programów naukowych itp.,
  • za pracę doktorską lub habilitacyjną,
  • za pracę magisterską, licencjacką, inżynierską lub dyplomową.
Pani Doktor serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.