Z dumą dzielimy się wyjątkowym doświadczeniem pracowników Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego na Bett 2024! Tegoroczne targi edukacyjne były niezwykłym wydarzeniem, skupiającym się na innowacjach w dziedzinach AI i VR. Ponad 500 wystaw sprawiło, że było to miejsce pełne innowacyjnych idei i przełomowych rozwiązań. Nie zabrakło tam też przedstawicieli naszego Instytutu. Pani Profesor Elżbieta Perzycka-Borowska i Michała Parchimowicz zdali nam relacje z tego niezwykłego wydarzenia w którym mogli uczestniczyć.
Jako przedstawiciele Uniwersytetu, zafascynowani AI i VR, byliśmy świadkami różnorodnych i inspirujących prezentacji. To była dla nas okazja do pogłębienia wiedzy o tych zaawansowanych technologiach i zobaczenia, jak mogą one kształtować przyszłość edukacji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom Bett 2024 za stworzenie niezapomnianej atmosfery. Energia, kreatywność i pasja, które tam panowały, były wyjątkowe. Udział w tej konwencji był dla nas nie tylko pouczający, ale także niezwykle emocjonujący.
Już teraz z niecierpliwością oczekujemy Bett 2025 i jesteśmy ciekawi, jakie nowości przyniesie przyszłość w dziedzinie technologii edukacyjnych.