Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie SP nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie nadały dr Annie Lince i dr Barbarze Żakowskiej tytuł „Przyjaciela Szkoły”. Tytuł jest podziękowaniem za zaangażowanie z jakim Panie, wraz ze studentami Instytutu Pedagogiki US, zorganizowały i poprowadziły zajęcia języka polskiego dla ukraińskich uczniów, którzy uciekli do Polski przed wojną. Społeczność SP 11 złożyła również podziękowania studentkom, które wykazały szczególne zaangażowanie w naukę ukraińskich uczniów, a więc Paniom Wiktorii Borczyk, Agacie Jakimowicz, Monice Kraszewskiej, Agacie Kot, Weronice Lewndowskiej, Weronice Michalskiej, Julii Olejnik, Alicji Potapczuk, Dżesice Stolarczyk, oraz Danieli Wysockiej. Dzięki ich wysiłkom możliwe było zorganizowanie lekcji na zasadzie mentoringu, tj. w taki sposób, że każdy uczeń miał podczas zajęć przydzielonego jednego studenta –opiekuna.