1 grudnia 2022 r. w sali Senatu w budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego, odbyła się uroczysta promocja doktorów i doktorów habilitowanych.

Uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich to naukowe święto Uczelni. Jest ukoronowaniem istotnego etapu rozwoju naukowego każdego badacza, który poruszając się po meandrach świata nauki, przy wsparciu Promotora, doskonali swój warsztat naukowy.

W uroczystości udział wzięli JM Rektor US, prof. dr hab. Waldemar Tarczyński, prof. dr hab. Andrzej Skrendo – Prorektor ds. Nauki, dr hab. Renata Podgórzańska, prof.US – Prorektor ds. Kształcenia, prof. US oraz dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US – Prorektor ds. Studenckich oraz dr hab. Jacek Batóg, prof. US – Prorektor ds. Finansów.

Do grona doktorów Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego dołączyły:

dr Aleksandra Prus – promotorem pracy była dr hab. Elżbieta Magiera, prof.US

dr Elżbieta Rogalska– promotorem pracy była dr hab. Urszula Chęcińska, prof.US

dr Maria Wieczorek – promotorem pracy była dr hab. Justyna Nowotniak, prof.US

Paniom Doktor i Promotorom serdecznie gratulujemy.