Zapraszamy nauczycieli akademickich i studentów naszego Instytutu  do uczestnictwa w akcjach przygotowanych przez Sztab WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
14 stycznia br. odbędzie się kiermasz ciast oraz koncert charytatywny WOŚP & UszRock – Razem przeciw sepsie.

W godzinach 9.30-13.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego, Studenci Koła Wolontariatu Studenckiego US oraz Sztab WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego organizują kiermasz ciast podczas zjazdu Szczecińskiego Humanistycznego Uniwersytetu Seniora.

O godzinie 17:00 w Klubie Studenckim „Pralnia” (ul. Bohaterów Warszawy 75) odbędzie się rockowy koncert charytatywny WOŚP & UszRock – Razem przeciw sepsie! Na scenie pojawi się ciężkie brzmienie, a wśród nich studenci i wykładowcy Uniwersytetu Szczecińskiego.  Wystąpi zespół GRYFTONE, mizeria z prof. Maciejem Kowalewskim z Instytutu Socjologii US, na scenie wystąpi również dr hab. Maksymilian Chutorański z Instytutu Pedagogiki US z zespołem Rustyrock!

18:00 GryfTone
19:00 Mizeria
20:00 Rustyrock

Wstęp 10 złotych (bezpośrednio do puszki WOŚP).
Serdecznie zapraszamy do udziału.