Instytut Pedagogiki będzie gościł w swoich murach wyjątkowych gości. Od 16.04 do 21.04 odwiedzą nas przedstawicielki Gordon Academic College of Education w Hajfie, Izrael.
Wśród różnych wydarzeń zaplanowanych na ten czas chcielibyśmy stworzyć dla Was przestrzeń do osobistego spotkania z  Limor Harari – kierownik Centrum Innowacji i Technologii w Edukacji w Gordon Academic College of Education oraz Nirit Alkobi – pedagog, redaktor i ekspert ds. kreatywnego pisania w Gordon Academic College of Education. Bedzie to doskonała okazja do podzielenia się refleksją w temacie codzienności szkolnej i czasu wolnego uczniów i nauczycieli zarówno w Polsce, jak i Izraelu. A także posłuchania o doświadczeniu naszych gości w wykorzystaniu technologii w edukacji i innowacyjnych rozwiązaniach w procesie uczenia się za pomocą narzędzi cyfrowych oraz o projektowaniu przestrzeni edukacyjnej sprzyjającej procesowi uczenia się.

Spotkanie odbędzie się 16.04.2024, godzina 15:00, sala 203.

Zapraszamy serdecznie!