30 czerwca br. w sali Senatu rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego, odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę, wieloletnich, szanowanych i zasłużonych nauczycieli akademickich Instytutu Pedagogiki.

Podziękowania za długoletnią pracę na rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego oraz wyrazy uznania za włożony trud dydaktyczny i naukowy, pracownikom Instytutu Pedagogiki złożyli – Rektor US prof. dr hab. Waldemar Tarczyński oraz Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Andrzej Skrendo.

Dyrektor Instytutu Pedagogiki – dr hab. Anna Murawska, prof. US oraz Dziekan Wydziału Nauk Społecznych – dr hab. Irena Ramik-Mażewska, prof. US, dziękowały za zaangażowanie i profesjonalizm, podkreślając, że odchodząca kadra stanowi przykład wzorowej pracy dla całej społeczności Uniwersytetu Szczecińskiego.

Na emeryturę odchodzą:

· PROF. MARIA CZEREPANIAK-WALCZAK

· PROF.WIESŁAW ANDRUKOWICZ

· DR HAB. TOMASZ ZIMNY

· DR MAŁORZATA FALKIEWICZ-SZULT

· DR MAŁGORZATA MOŚ

· DR ROBERT JANKOWSKI.

W imieniu całej społeczności Instytutu Pedagogiki życzymy Państwu, aby nowy etap życia był czasem zdrowia, wszelkiej pomyślności i realizacji planów oraz marzeń.

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki