Wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego w Punkcie Pomocy Psychologicznej US, działającym przy Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych.

Pomoc została przygotowana dla osób, które są przytłoczone uczuciem niepewności, nie odnajdują się w sytuacji izolacji związanej z pandemią COVID-19 i chcą porozmawiać o swoich problemach czy emocjach.

Konsultacje w kontakcie bezpośrednim:

Punkt Pomocy Psychologicznej przy ul. Wawrzyniaka 15 – po wcześniejszej rejestracji pod numerem 91 444 38 18

Konsultacje on-line:

Odbywają się poprzez aplikacje Skype, Teams, ZOOM – po wcześniejszej rejestracji pod numerem 91 444 38 18

Konsultacje telefoniczne:

Po wcześniejszej rejestracji pod numerem 91 444 38 18, do osoby potrzebującej pomocy oddzwoni psycholog.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, którzy nie radzą sobie z emocjami wynikającymi ze stanu odosobnienia, martwią się o swoje zdrowie, nie potrafią odnaleźć się w nowych warunkach studiowania/pracy czy też chcieliby porozmawiać o problemach, z którymi mierzą się na co dzień.