• Szanowni Studenci Instytutu Pedagogiki. Proszę przyjąć zaproszenie na spotkanie z Anną Kamińską- Glück, która zarządza dużą firmą edukacyjną w Schwedt/Oder (www.ubv-schwedt.de). Spotkanie zorganizowane będzie w dniu 27.01.2022 (czwartek) o godz. 12.00 w formie zdalnej na MS Teams.

• Pani Anna Kamińska- Glück na spotkaniu przedstawi swoją firmę i możliwości zatrudnienia w Niemczech. Spotkanie kierowane jest głównie do studentów filologii germańskiej ze specjalnością nauczycielską. Ponieważ poszukiwani są także wychowawcy, pedagodzy i pracownicy socjalni, zaproszeni są również studenci Instytutu Pedagogiki, którzy znają język niemiecki.

• Studenci zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu, proszeni są o zgłoszenie i kontakt z koordynatorką kierunku filologia germańska, mgr Barbarą Witek. adres mailowy: barbara.witek@usz.edu.pl