Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej EMPOWERMENT łączy młodych ludzi z pasją działania, społeczników i pozytywnie myślących.  Spotykamy się, by wspólnie zmieniać świat na lepszy. Seminaria naukowe,  festyny rodzinne, wyjazdy szkoleniowe, to tylko niektóre z naszych działań. Jesteśmy zdania, że uczestnictwo w pracach kół naukowych to doskonały sposób na włączanie się w życie uczelni, poznanie innych ludzi, doświadczanie rzeczy nowych, aktywność i sprawstwo. Realizując projekty, których jesteśmy autorami, otrzymujemy  niepowtarzalną  okazję konfrontacji teorii z praktyką. Udało nam się stworzyć zgrany zespół ludzi otwartych na innych  i refleksyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami i działalnością.