Animacja Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na wyjątkowe spotkanie poświęcone pedagogiczno-animacyjnym wymiarom działalności zespołu The Analogs i ich „Projektowi Pudło”, czyli akustyczno-penitencjarnemu projektowi gitarzystów zespołu. Gościć będziemy Kamila Rosiaka i Pawła Czekałę, którzy dzielić się będą z nami muzyką i myślami. Legendarny szczeciński zespół opowie nam o swoich artystycznych wyczynach za kratami więzień i pracy z młodzieżą w ośrodkach wychowawczych. Zastanawiamy się również nad edukacyjnym znaczeniem piosenek The Analogs.

Zapraszamy na intelektualne i artystyczne spotkanie, w którym akademia spotyka się z życiem.

W spotkaniu weźmie udział także Agnieszka Zalewska
Prezes Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom

 

12.05.2022

miejsce: Klub Studencki Szafa

godzina 18:00

Podczas spotkania będzie można zostawić jakieś puchy czy saszety dla kotków z “Kocie Warpno”

 

Goście:

  • Paweł “Piguła” Czekała
    Urodzony niecałe pięćdziesiąt dwa lat temu w Szczecinie, związany z miastem i regionem. W The Analogs od samego początku. W życiorysie ma wiele doświadczeń z zakładami penitencjarnymi, a więc idea akustycznej trasy po więzieniach jest mu szczególnie bliska. Zapalony zawodnik BJJ i wielokrotny mistrz Europy, wielbiciel kotów i król social mediów.

 

  • Kamil Rosiak
    Wokalista i gitarzysta The Analogs. Posiada duże doświadczenie muzyczne nabyte podczas pracy z wieloma zespołami szczecińskiej sceny niezależnej. Obecnie gra około stu koncertów rocznie w klubach i na festiwalach w Polsce oraz Europie. Autor muzyki i aranżer. Zakochany w grubych kotach i chudej dziewczynie.

 

  • Agnieszka Zalewska
    Prezes Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej na Wydziale Resocjalizacja i Socjoterapia, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego wydziału IKF trener pływania, technik farmacji. Posiadaczka wielu kursów i certyfikatów, między innymi z treningu regulacji emocji czy technik mindfulness. Aktualnie będąca w trakcie szkolenia na certyfikowanego instruktora terapii uzależnień. Aktywnie prowadząca zajęcia i projekty na Uniwersytecie Szczecińskim. Aktywna działaczka społeczna na rzecz dzieci i młodzieży – prowadząca liczne projekty z tego zakresu, we współpracy z wieloma Szkołami i Ośrodkami Wychowawczymi. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu wydarzeń i projektów w Szczecinie, między innymi – Bulwary: Przejdź na Jasną Stronę Mocy.